• Milli Piyango ne zaman çekiliyor?

  Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Ankara Balgat binasında çekiliş kurulu ve noter huzurunda yapılan çekilişler, yılbaşı hariç her ayın 9, 19 ve 29'uncu günlerinde saat akşam 21:30- 22:00 arasında yapılır ve sonuçlar hızlı bir şekilde millipiyango.gov.tr adresinden talihli yada bileti olan herkese duyurulur.

   

   

   

 • Şans oyunları nasıl oynanır?

  Şans oyunları nasıl oynanır bilgi içermektedir.

 • Süper Loto Ne Zaman Çekiliyor?

  Süper Loto Ne Zaman Çekiliyor?

  Türkiye'de Süper Loto ne zaman çekiliyor diye merak ediyorsanız. Her hafta Süper Loto çekiliş sonuçlarını merakla bekleyen Türkiye vatandaşları, "Süper Loto saat kaçta çekiliyor?" ve "Süper Loto sonuçları nasıl öğrenilir?" diye bize soruyor. Peki Süper Loto saat kaçta çekiliyor? Süper Loto sonuçları nasıl öğrenilir? İşte cevabı Milli Piyango İdaresi tarafından resmi duyurusu her Perşembe günü saat 21:30′dan sonra yapılır. ve çekiliş sonuçları diğer yayın organlarının tümünden önce ve gerçek zamanlı olarak loto gen tr adresinden öğrenebilirsiniz. süper loto ne zaman çekiliyor?sorusunun cevabı burada mevcuttur sitemizde ziyaretçilerimizi yanıltmaya yönelik herhangi asılsız bilgi içermemektedir. Loto gen tr tamamen ücretsiz olarak güncel ve doğru bilgilye loto gen tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Loto.Gen.Tr Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "Sanal ortamda oynatilan talih oyunlari hakkinda yönetmelik" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bilgi amaçlı bir sitedir. Ayrıca bu tarz şans oyunlarını 18 yaş altındaki kişilerin oynaması yasaktır.