onnumara sonuçları

 • On Numara Tahminleri

  En iyi On Numara tahminleri ve On numara sayı üretme sistemi yanlızca bu sayfada. On numara oyunu oynayan katılımcılar, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilirler.

  Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

  Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3, 4 çekiliş için de oynanabilir.

  Aynı zamanda on numara bayilerinden makinalara da hazır kupon yaptırarak oynayabilirsiniz.

  Bu oyunda kazanmak için en fazla çıkan sayılara bir göz atmanızda fayda vardır.

 • Onu Numara Ne Zaman Çekiliyor?

  Onu Numara Ne Zaman Çekiliyor?

  Türkiye'de On Numara ne zaman çekiliyor diye merak ediyorsanız. Her hafta On Numara çekiliş sonuçlarını bekleyen Türkiye vatandaşları, merakla "On Numara saat kaçta çekiliyor?" ve "On Numara sonuçları nasıl öğrenilir?" diye bizlere soruyor. Peki On Numara saat kaçta çekiliyor? On Numara sonuçları nasıl öğrenilir? İşte cevabı Milli Piyango İdaresi tarafından resmi duyurusu her Pazartesi günü saat 21:30′dan sonra yapılır. ve çekiliş sonuçları diğer yayın organlarının tümünden önce ve gerçek zamanlı olarak logo gen tr adresinden öğrenebilirsiniz. on numara ne zaman çekiliyor?sorusunun cevabı burada mevcuttur sitemizde ziyaretçilerimizi yanıltmaya yönelik herhangi asılsız bilgiler içermemektedir. tamamen ücretsiz olarak doğru ve güncel bilgilye Türkiye'nin en çok takip edilen loto sitesi loto gen tr den ulaşabilirsiniz.

 • Şans oyunları nasıl oynanır?

  Şans oyunları nasıl oynanır bilgi içermektedir.

ÖNEMLİ UYARI: Loto.Gen.Tr Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "Sanal ortamda oynatilan talih oyunlari hakkinda yönetmelik" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bilgi amaçlı bir sitedir. Ayrıca bu tarz şans oyunlarını 18 yaş altındaki kişilerin oynaması yasaktır.