Sayısal Loto Ne Zaman Çekiliyor?

Sayısal Loto Ne Zaman Çekiliyor?

Sayısal Loto ne zaman çekiliyor diye merak ediyorsanız Türkiye Milli Piyango İdaresi tarafından resmi duyurusu her Cumartesi ve Çarşamba akşamı saat 21:30′dan sonra yapılır. çekiliş sonuçları diğer yayın organlarının tümünden önce ve gerçek zamanlı olarak logo gen tr adresinden öğrenebilirsiniz. Sayısal loto çekilişi ne zaman? sorusunun cevabı burada mevcuttur sitemizde ziyaretçilerimizi yanıltmaya yönelik herhangi asılsız bilgiler içermemektedir. Tamamen ücretsiz olarak doğru bilgilye Türkiye'nin en çok takip edilen Loto sitesi loto gen tr den ulaşabilirsiniz.

Milli Piyango İdaresi, haftada bir gün olan sayısal loto çekilişlerini 15 Temmuz'dan itibaren haftada iki güne çıkardı. Artık Çarşamba ve Cumartesi günü sayısal loto çekilişleri gerçekleştirilecektir.

4.3823529411765 1 1 1 1 1 Rating 4.38 (34 Votes)

ÖNEMLİ UYARI: Loto.Gen.Tr Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "Sanal ortamda oynatilan talih oyunlari hakkinda yönetmelik" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bilgi amaçlı bir sitedir. Ayrıca bu tarz şans oyunlarını 18 yaş altındaki kişilerin oynaması yasaktır.